Václav Benedikt (1952)

Zimní nálada

olej, plátno, 2014, 25 x 30 cm, sign. DU Benedikt 2014

ID: 354

Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:21

Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)