Karel Benetka (1938)

Zátiší se třemi džbány

olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek

ID: 355

Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:22

Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)