Karel Benetka (1938)

Studie z džungle

olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek

ID: 356

Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:23

Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)