Alena Čermáková (1926-2009)

Kytice s pivoňkou

litografie, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Alena Čermáková, 40/60

žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

ID: 362

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:29

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)