Eva Brodská (1937)

Moře

akvarel, ručně dělaný papír, 2019, 29 x 41,5 cm, sign. PD E. B. 2019

ID: 1

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)