Jana Budíková (1946)

Staré duby Houštiny

litografie, pastel, 2018, 100 x 70 cm, sign. PD Jana Budíková 2018

ID: 20

Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)