František Hodonský (1945)

Čeření

olej, sololit, 2017, 70,7 x 50,3 cm, sign. DU Hodonský

ID: 6

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)