Eugen Jonáš

Čertovka

dřevoryt, 1930, 30 x 20,8 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír

ID: 86

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:44

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)