Vladimír Cerha (1966)

Dívka u stromu

akryl, plátno, 2006, 80 x 56 cm, sign. LD Cerha Vladimír 2006

ID: 19

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:30

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)