Ewa Nemoudry (1957)

Plavba

litografie, 20 x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, 120/150

studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

ID: 7

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:30

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)