Václav Špála (1885-1946)

Zátiší s jablky a hruškami

litografie, 1939, 32 x 40 cm, sign. PD V Špála 39, rám, Václav Špála vytvořil pouze několik málo barevných litografií, ve kterých využil své osvědčené zpracování typických námětů. Bravura malířského přednesu ve spojení s živou barevností zajistily malíři přední místo mezi českými umělci po celé jeho tvůrčí období

žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

ID: 17

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

Ukončení prvního podání: 25. 04. 2019 15:00

Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

Odhadní cena: 11 000 - 13 000 Kč CZK