Jan Zrzavý (1890-1977)

Dílo Jana Zrzavého 1906-1940

bibliofilie, vevázaná pův. sign. litografie Jana Zrzavého, vyd. Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha, 1941, texty K. Šourek, K. Teige, F.X. Šalda, J. Mukařovský aj., pův. clpl. vazba s obálkou, krásný stav

ID: 25

Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2019 15:00

Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)