Interiér II.

akvarel, papír, 1917, 11,2 x 16,2 cm, sign. LD Hodkov 1917

ID: 870

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2019 15:00

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu