Eduard Svoboda (připsáno) (1814-1902)

Ve chlévě

olej, plátno, 19. století, 47 x 63 cm, rám, vzadu nalepen štítek s přípisem: Eduard Svoboda 1815, o obraze se zmiňuje Jan Kollár ve výpočtu slovanských malířů Srdce bol, na rámu drobná poškození

ID: 12

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 12. 06. 2019 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu