Stanislav Diviš (1953)

litografie, 1998, 35 x 27,2 cm, sign. PD Diviš 98, č. 49/100

studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

ID: 1

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:01

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)