Karel Vysušil

Poezie pod střechou

litografie, 1994, 65 x 48,5 cm, sign. PD K. Vysušil 94, č. 6/30

ID: 102

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:44

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)