Jaroslav Novák (1904)

Abstrakce

litografie, 1962, 20,6 x 29,1 cm, sign. PD Jar. Nov 62, č. 32/125

ID: 103

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:46

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)