František Gross (1909-1985)

Kouzelník

litografie, 1974, 53,7 x 38,7 cm, sign. PD F. Gross 74, rám, č. 35/39

Literatura: František Gross: Soupis grafického díla, galerie Moderna, Praha 2009, č. 405

žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

ID: 125

Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:04

Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)