Otto Placht (1962)

litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Otto Placht, č. 35/100

žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

ID: 131

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:14

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)