Jana Reinerová (1946)

Abstrakce 60. léta

litografie, 29,7 x 21 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 1/80, pravý dolní rožek papíru ohnutý

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 133

Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:18

Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)