Stanislav Diviš (1953)

Body mého těla 1

serigrafie, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Diviš 2000, č. 16/100

studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

ID: 2

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:02

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)