František Kobliha (1877-1962)

litografie, 31, 5 x 22,2 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 22/35

studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

ID: 28

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:11

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)