Vladimír Kopecký (1931)

Průzor

litografie, 2017, 31 x 31 cm, sign. PD Kopecký, č. 9/50

žák prof. J. Kaplického

ID: 3

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:03

Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)