Václav Hejna (1914-1985)

Barevná abstraktní kompozice

frotáž, kombinovaná technika, 1965, 43 x 52,5 cm, sign. DU Hejna 65, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky

Provenience: z pozůstalosti autora

ID: 77

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:25

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)