Lin Ťin-šeng

Skupina bambusových stvolů

tuš, papír, 80. léta 20. století, 94,5 x 43 cm, 5 pečetí, svitek s hedvábnou paspartou, nápis: "Zelené peříčko se třepetá ve vzduchu a odletí daleko", namalovánov Pekingu, dřevo u svitku poškozeno

ID: 45

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:06

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)