František Gross (1909-1985)

Interiér (Město při náletu)

litografie, 1946, 33,8 x 45,3 cm, sign. PD F. Gross 46, rám, č. 20/25, lehce zvlněný papír, na rámu drobné oděrky

Vystaveno: na výstavě Obrazy, kresby, grafika, galerie Vltavín, 8.2.-20.3.2005

Provenience: z pozůstalosti autora, vzadu razítko galerie Vltavín

Literatura: soupis Machalický, Zeman: František Gross: Soupis grafického díla, galerie Moderna, Praha 2009, č. 125

žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

ID: 100

Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)