František Gross (1909-2000)

Postava

kresba tužkou, papír, 1938, 16 x 12 cm, značeno vzadu FG 38

Provenience: z pozůstalosti Jana Kotíka, soukromá sbírka Boskovice

ID: 101

Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)