František Gross (1909-2000)

Zátiší s konvicí a ovocem

kresba tužkou, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD F. Gross, člen skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a skupiny Radar. V 60. letech reprezentoval Československo na bienále v Benátkách. Jeden z nejvýraznějších malířů 20. století. Grossův rozpoznatelný výtvarný projev je čitelný i v kresbě Zátiší s konvicí a ovocem

Provenience: soukromá sbírka Boskovice

ID: 102

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)