Bohdan Kopecký (1928-2010)

Hawai

kombinovaná technika, papír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta

Provenience: z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)

žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

ID: 113

Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)