Bohdan Kopecký (1928-2010)

Lávová pole II

kombinovaná technika, papír, 1994, 21 x 28 cm, sign. PD BKopecký, pasparta

Provenience: z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)

žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

ID: 114

Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)