Kateřina Miler

Kalhotky s kapsami

kvaš, papír, 12 x 20 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler

ID: 395

Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)