Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Konvolut 4 grafických listů

4 x litografie, cca 7 x 3,8 až 13 x 7 cm, všechny sign. L. Jiřincová, 1 x mírně poškozeno

ID: 462

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)