Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Konvolut 3 grafických listů (Dívka s květy, Dívka s motýlem, Portrét P.F. 1945)

3 x litografie, 18,5 x 9,5 a 17 x 12 a 12,5 x 9 cm, všechny sign. PD L. Jiřincová

ID: 473

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu