Ladislav Ehrlich (1886-1965)

Matterhorn

olej, lepenka, 18 x 23 cm, sign. PD L. Ehrlich, rám, na zadní straně štítek s informací o autorovi, signatura částečně překryta rámem

žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

ID: 91

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)