Jaroslav Votruba (1889-1971)

Lomnický štít

olej, plátno, 38 x 49 cm, sign. PD Jaroslav Votruba, rám

žák prof. J. Schikanedra a J. Preislera na VŠUP v Praze

ID: 92

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)