Ota Bubeníček (1871-1962)

olej, lepenka, 35,5 x 51 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, na rámu štítek s věnováním

ID: 95

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)