Helmut Newton (1920-2004)

In my apartement, Paris

fotolitografie, 1978, 35,6 x 22,9 (40,5 x 27,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 15/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 15/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979

ID: 539

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu