Helmut Newton (1920-2004)

Interior, Nice

fotolitografie, 1976, 35,6 x 22,8 (40,5 x 27,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 10/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 10/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979

ID: 540

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 16.001 CZK (641 €)

Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu