Helmut Newton (1920-2004)

Mannequins, quai dOrsay II

fotolitografie, 1977, 22,8 x 35,6 (27,5 x 40,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 16/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 16/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979

ID: 541

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 16.001 CZK (641 €)