Ladislav Postupa (1929-2016)

Zeus

bromostříbrná fotografie, 1967, 59,5 x 44 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, značeno autorským razítkem

studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

ID: 547

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)