Drahotín Šulla (1932)

Poďakovanie

bromostříbrná fotografie, 29,2 x 39,5 cm, sign. na zadní straně D. Šulla, na zadní straně popsáno autorem a značeno razítkem AMFO Dom kultúry ROH (zbytek nečitelně)

ID: 549

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)