Antonín Augusta (1891-1940)

Podzimní topoly

olej, karton, 47 x 71 cm, sign. PD A. Augusta, rám, tato malba se vyznačuje umnou prací se světlem poučenou impresionismem, na malbě i rámu oděrky

ID: 560

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:03

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)