Emanuel Bakla (1878-1943)

Krajina na Vysočině

olej, plátno, 29,6 x 36,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen

žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

ID: 561

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:04

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)