Ladislav Ehrlich (1886-1965)

Na Nových řekách u Třeboně

olej, karton, 1950, 14 x 19,5 cm, sign. LD L. Ehrlich a na zadní straně Láďa Ehrlich 1950, rám, na zadní straně popsáno autorem

žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

ID: 564

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:07

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)