Ladislav Ehrlich (1886-1965)

Dříbeň

olej, karton, 1942, 23,5 x 34 cm, sign. PD L. Ehrlich, rám, na rámu oděrky

žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

ID: 565

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:08

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)