Bedřich Feigl (1884-1965)

Biblická krajina

olej, karton, 52,5 x 69,5 cm, sign. LD Feigl, rám, na rámu drobná poškození

žák prof. Bukovace, Roubalíka a Thieleho na AVU v Praze, člen skupiny Osma

ID: 566

Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.800 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:09

Aktuální cena: 70.000 CZK (2.800 €)