Cína František Jelínek (1882-1961)

Chaloupky

olej, karton, 25,5 x 38 cm, sign. LD Cína Jelínek, rám, vzadu věnování: Milému příteli, bratru, prof. Lexovi Cína, typická autorova náladová krajinomalba s motivem roubených chalup , na rámu drobné oděrky

žák prof. R. Ottenfelda a V. Hynaise, člen JUV

ID: 568

Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:11

Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)