Bohumil Ullrych (1893-1948)

Otava

olej, plátno, 1925, 113 x 142 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1925, rám

ID: 572

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:15

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)