Bohumil Ullrych (1893-1948)

Jihočeská krajina

olej, plátno, 1923, 92 x 118,5 cm, sign. PD BUllrych, rám

ID: 573

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:16

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)