František Zikmund (1893-1955)

olej, plátno, 1934, 90 x 72 cm, sign. PD F. Zikmund 34

žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

ID: 574

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:17

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)